Счастливый на улице Счастливой 23.04.2016

Отправлено 7 мая 2016 г., 01:23 пользователем Марат Ашуров

ДА - ДА ;-)
МЫ ОЧЕНЬ ДАЖЕ СЧАСТЛИВЫЕ...!!!

Просто счастливый репортаж ;) с улицы Счастливой...!!!


И я там был и сам все видел ;)

http://novabydova.com.ua/ua


"НоваБудова" -- інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. Основні збудовані "НоваБудовою" житлові комплекси розташовані у затишних районах, на межі міста Києва, куди легко дістатись і де завжди спокій та тиша. Саме це є стратегічним напрямком компанії.

Компанія працює для того, щоб численні сім’ї отримали довгоочікувану змогу придбати затишну та якісно збудовану квартиру поблизу шкіл, садочків та торгових центрів столиці, до яких можна було б дістатися пішки.

Грунтуючись на багаторічному досвіді компанія розуміє, що однією з основних потреб людини є дім. Це саме те місце, де можна відпочити від усього, і де, сховавшись від суєти та буденного клопоту, ти можеш насолодитися тишею або спілкуванням з близькими людьми.

Саме тому основною стратегією компанії є створення високоякісного житла європейського класу, яке забезпечує комфортні умови для життя сучасної людини.

Більшість будинків із загальною площею понад 130 000 кв.м. збудовано в районі Софійської та Петропавлівської Борщагівки, а також у м. Вишневе.

"НоваБудова" http://novabydova.com.ua/ua

Счастливые фоточки ;)

1. О СЕБЕАбзац - работа, не от слова рабствоЗдоровый образ жизниStart Half Marathon "COSMOS" 2016 (II)Video журналHalf Marathon Nova Poshta Kyiv 17.04.2016Индустрия красоты и здоровьяДневник массажиста ст. №721Дневник массажиста ст. №777Массаж оздоровительный в МК "Столица"KYIV EURO MARATHON - моя дистанция "EURO RUN 12km"

Приходите в гости к нам ;)


"НоваБудова" -- інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. 
Основні збудовані "НоваБудовою" житлові комплекси розташовані у затишних районах, на межі міста Києва, куди легко дістатись і де завжди спокій та тиша. Саме це є стратегічним напрямком компанії.P.S.Друзья! 
Есть чем поделиться: опыт, рекомендации, советы, отзывы... 
Добро пожаловать в мою гостевую книгу, буду признателен ГОСТЕВАЯ КНИГА
Comments