Retail (ua)‎ > ‎Expert Retail‎ > ‎

Наш Край - 104 объекта супермаркетов

Отправлено 30 дек. 2012 г., 03:58 пользователем Марат Ашуров

Сеть супермаркетов "Наш Край", которая представлена преимущественно в Западном регионе Украины, открыла три новых объекта в конце декабря.

26 декабря были открыты два супермаркета "Наш край": пгт. Маневичи Волынской области, по ул. Маяковского, 5Б и в г. Ровно, по ул. Буковинской, 6В. 

В обоих заведениях общая площадь составляет по 120 кв м. Это уже 102 и 103 торговые заведения, которые работают в сети супермаркетов "Наш Край" на условиях франчайзинга.

104 заведение было открыто на Житомирщине в городке Емильчино, по ул. Ленина, 29. Общая площадь магазина - 180 кв м. Он также работает на условиях франчайзинга.

В новых заведениях действует программа лояльности, а также представлены выгодные предложения для покупателей на товары под собственной торговой маркой "Наш Край". Также "Наш Край" предлагает широкий ассортимент продукции по выгодным ценам.Місія та цінності мережі супермаркетів "Наш Край"


"Ми та наші франчайзингові партнери даємо людям можливість задовольняти свої потреби у свіжому, якісному та доступному товарі в усіх куточках країни та отримувати при цьому масу корисної інформації та позитивних емоцій.

Усвідомлюючи свою місію, ми несемо відповідальність перед нашими громадянами і тому сприяємо розвитку та виходу на ринок України продукції українських виробників, забезпечуючи регіонально адаптований асортимент, створюємо нові робочі місця та сприяємо добробуту наших працівників, допомагаємо місцевим громадам, пропагуємо здоровий спосіб життя.

Розвиток мережі супермаркетів "Наш Край" супроводжує розробку нових підходів по організації торгівельних процесів, що, в свою чергу, сприяє зниженню цін на товари та послуги у торгових закладах мережі. Наша мережа пропонує широкий асортимент товарів Власної торгової марки "Наш Край" за справедливою ціною, та постійно його розширюємо.

Ми не тільки розвиваємось самостійно але за допомогою франчайзингу створюємо для наших партнерів ефективний бізнес з нуля та організовуємо розвиток існуючого, що забезпечить стабільний,тривалий та адекватний зусиллям прибуток.
Завдяки налагодженій системі постачання, успішній ціновій політиці та професійному рівню обслуговування, мережа супермаркетів "Наш Край" здобула високу репутацію і ототожнюється з послугами найвищої якості.
 
Ценности... Планета "Наш Край" - це ретельно підібрана команда професіоналів і молодих фахівців своєї галузі. 

Завдяки злагодженій роботі нашої численної команди, у складі якої активно працює понад 2700 спеціалістів різних професій і спеціальностей, відвідувачі наших торгових закладів можуть щоденно отримувати високоякісну свіжу продукцію."Источник:  All Retail
Comments