О работе‎ > ‎

Питна вода "Крапля джерельна"


Комерційне звернення!

Вас звичайно цікавить активна та ефективна робота кожного співробітника компанії. А це залежить від їх здоров’я та настрою. Відомо що людина "складається" на 80% з води. Отже, якість води і питний режим впливають на ефективність діяльності колективу. І саме Ваше піклування про співробітників -- є особливим фактором.

Half marathon "COSMOS" 2015


ТОВ "Науково Виробниче Об'єднання "ВОТЕР ТАЙМ" представлене на ринку України, як підприємство, яке пропонує бутильовану питну артезіанську негазовану воду, ТМ "Крапля джерельна", що має унікальні хімічні показники та фізичні властивості. 

Вода, ТОВ НВО «ВОТЕР ТАЙМ», відрізняється від вод, присутніх на ринку Київа, та області. У ній природно збалансований вміст життєво важливих мікроелементів, мінералів і солей, в тому числі таких, як солі, кальцію, магнію та природного фтору.


Чим наша вода відрізняється від інших:
 • Ми як виробники води, здійснюємо її контроль на всіх етапах;
 • Джерелом нашої води є водоносний горизонт юрського періоду (свердловини глибиною 310м);
 • Ми не застосовуємо агресивне зворотно-осмотичне очищення;
 • Ми не наповнюємо її штучними мінералами, солями і консервантами. Наша вода містить мікроелементи в природному вигляді, збалансованому і у достатній кількості. І що дуже важливо - містить в собі природний кальцій, фтор і магній, вода є лужною (або "живою" - активною).

Основні хімічні показники:
 • РН -- 7,3-8,2
 • Фтор -- природний 0,2-0,5 ммоль / дм ³
 • Загальна жорстокість -- 0,5-3,5 ммоль / дм ³
 • Загальна лужність -- 3,5-6,5 ммоль / дм ³
 • Сухий залишок -- 180-400 мг / дм ³
 • Кальцій -- 15-80 мг / дм ³
 • Магній -- 5-40 мг / дм ³


Вода, виробництва ТОВ НВО "ВОТЕР ТАЙМ", приємна на смак, втамовує спрагу, надає профілактичну дію на організм людини. Може використовуватися для пиття сирою, приготування їжі та напоїв і гарантує високу якість життя.

Рекомендується для щоденного вживання.


З повагою та надією на співпрацю, Марат Ашуров
Менеджер з продажу, ТОВ «НВО "ВОТЕР ТАЙМ"

P.S.

До речі...

ТОВ "Науково Виробниче Об'єднання "ВОТЕР ТАЙМ" є активним прихильником здорового та спортивного життя, як в самій компанії, так і за межами її. Ми активно підримуємо спортивні змагання та фізкультурні міроприємства молоді, зокрема студентської спільноти.

Так, наприклад, у квітні місяці цього вже року ми приймали участь, надаючи спонсорську допомогу, як обладнанням, так звичайно і власною водою, у напівмарафоні -- Half marathon "COSMOS"


Організаторами цього спортивного свята є туристичний клуб "Глобус" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

А 26 квітня, ми хоча і не бігли, та всеж були присутні на Київському напівмарафоні "Kyiv Half Marathon 2015". Так би мовити, переймали досвід, що до участі у забігу, або навіть організації подібних спортивніх заходів.

Half Marathon Kyiv 26.04.2015

Ну звичайно, ми і самі досить спортивні та активні у житті. Ми слідкуємо за подібними спортивними заходами і з задоволенням приймаємо в них участь, або просто проводимо весело час у колі друзів, колег та партнерів.

Компоненты здорового образа жизни

Наша принципова позиція -- це активне та здорове життя!Вас звичайно цікавить активна та ефективна робота кожного співробітника компанії. А це залежить від їх здоров’я та настрою. Відомо що людина "складається" на 80% з води. Отже, якість води і питний режим впливають на ефективність діяльності колективу. І саме Ваше піклування про співробітників -- є особливим фактором.


1. О СЕБЕЗ повагою та надією на співпрацю, Марат Ашуров
Менеджер з продажу, ТОВ "НВО "ВОТЕР ТАЙМ"

(050) 351-86-59 / мтс
(098) 805-89-25 / djuice (к/с)

(066) 885-45-45 / оф.тел.
(044) 205-34-45 / оф.тел.
(044) 205-34-35 / тел..факс

ashurovmmb@gmail.com
skype: ashurovmmb
Ċ
Марат Ашуров,
29 апр. 2015 г., 11:47
Comments